אנשים מספרים

שרית: "....לי, "אדם בעולמנו משול לטיפות הגשם, חלקן גולשות במדרון ונעלמות בים כאילו לא היו וחלקן נספגות באדמה ומשאירות בה את חותמן." (שבתאי לוי) אין לי ספק ותהיי בטוחה שאת מאלו שבהחלט משאירות את חותמן על היקום, על אנשים, על הנפש , עליי. אני שולחת לך המון אהבה וברכות ושוב תודה רבה מקרב לך.
בטי ולבנת: "לי, תודה על ההקשבה וההבנה האין סופית. תודה שהארת את דרכנו והצלחת למצוא איתנו את הדרך הנכונה עבור כל אחת מאיתנו שהובילה אותנו להגשמה עצמית . למודעות עצמית גבוהה .לבחירות נכונות בחיים ולשינויים שכמעט היו בלתי אפשריים! לימדת שבזכות רצון טוב ואמונה הכוח טמון בכל אחד ואפשר לעשות הכל. לי את בשבילנו מורת דרך . חברה. וכבר חלק מהמשפחה... מיליון תודות..."
צביקה: "...הגישה שלך והעוצמות הרוחניות בהן בורכת ניווטו אותי בדרך הלא פשוטה שצעדתי בה, ואת הגעת והושטת יד מבורכת ואוהבת ומשכת אותי לעבר עולם קסום ומלא באור. הידע שהענקת לנו ,הטיפים המדהימים ,הצינורות שחיברת אותנו אליהם והצדיקים שהופיעו כדי לעזור ולסייע לא יסולאו בפז והם מקנים תחושת ביטחון והערכה רבה לדרך. מעולם לא יצאתי מקורס "רוחני" והרגשתי כל כך יודע , כל כך קרוב לבורא עולם, כל כך קרוב לעצמי וכל כך מודה על ההזדמנות הזו. לי ואירית היקרות הייתן לי מיגדלור גדול ומאיר בים סוער , היום אני מרגיש כי הגעתי  לחוף מבטחים. ברגשי כבוד והערכה, שאו ברכה.
ויקי ובני: "...לי היקרה כאשר אנחנו נכנסים אחרי יום עבודה מפרך לשיעור קצת מפהקים ועייפים ואז – את יקרתי מתחילה להעביר את השיעור בהסברים וסיפורים , העניים נפתחות והפה נפער והשעה עוברת ואנחנו מתפללים שהשעון יעצור והשיעור לא יעבור ונמשיך עוד ועוד. דרכך למדנו להיות אנשים טובים יותר – ע"י עזרה לזולת בצורות שונות אם בסלי מזון לחגים ואם באחר צהרים כייף בנתינה... את בן אדם מדהים , עם תוכן ועומק שאף פעם לא משביע תמיד רוצים עוד..."
טליה: "לי המדהימה ! איך מצליחים לתמצת לכמה שורות את ההערכה העצומה שיש לי אליך כאדם, כמורה, כמלוות דרך, כנומרולוגית וכמטפלת בחסד עליון. זכיתי   לפגוש  נשמה כה  מאירה ומוכשרת עם ידע רב  וניסיון עשיר, ולראות אותה מלמדת את תלמידיה עם  המון  אהבה  וצניעות !!! זה מדהים לראות בכל פעם מחדש , כמה נתינה , כמה אהבה, כמה סובלנות יש לאדם אחד. המילים חסרות בכדי לתאר עד  כמה אני מודה לך על כל אותם הפעמים שהיית שם לכוון, לייעץ , להרים, ולהאיר לי את הדרך. (ולהמון אחרים). אני מודה על הזכות להכירך בחיי! ואני מאחלת לך עוד המון שנים של בריאות ,יצירה ואהבה!
מירב: "לי היא אישה יקרה ומדהימה שמלווה אותי ואני מברכת אותה על כך. החיבור אליה נוצר בתקופה הקשה ביותר בחיי, בה היא ליוותה אותי ולמדה אותי את השיעור הכי גדול בעבורי, להכיר תודה, לראות את הטוב. מאז צמחתי והתעצמתי, החיים שלי השתנו לחלוטין. מאז ועד היום, בכל העתות בהם נזקקתי לה, רגעים טובים יותר וטובים פחות זכיתי להדרכה ולהכוונה שלה, היא עמדה לצידי וידעה להוביל אותי בדרך הנכונה והטובה ביותר עבורי וזאת בנחת ובאורך רוח. או כפי שהיא נוהגת לענות: ב א ה ב ה! היא צנועה וענווה וכשהיא לצידי, אני מרגישה שאני הופכת להיות אדם טוב יותר. אני מודה לה על זה ועל הזכות שיש לי שהכרתי אותה ואני מאחלת לכל אדם שתהיה לו לי משלו כמו שלי יש את לי.
איריס: "לי היקרה !!! ברצוני להודות לך על הידע הנרחב שלמדת אותי במשך הקורס "סגולה להצלחה". בקורס זה הטמעת אצלי כלים לטיפול ולישום יום יומי, כלים אשר עוזרים לי לאזן את ילדיי, בעלי ואף את עצמי. בנוסף, כלים אלו הוכיחו את עצמם גם בריפוי של משפחתי הגרעינית והמורחבת. הכרתי אישה נפלאה בעלת יכולות מופלאות, שהשם חנן אותה בכישרון מופלא של לימוד תוך אהבה אין סופי. יש לציין, שבמשך הלימוד איתך, הקבוצה היתה מגובשת עד כדי אהבת אחד את השני כאילו כבר הכרנו קודם. ילדת אור, המעבירה את האור לסובבים אותה. ישר כוח על פועלך, מי ייתן ותמשיכי ללמד ולהעניק לתלמידים הבאים אף יותר. שהקב"ה ימלא כל משאלות ליבך לטובה אמן ואמן. יבורך האור שבליבך אמן ואמן."
קארין: "...למדתי קורס נומרולוגיה קבלית אצל לי פלא.. מה אפשר להגיד כל מילה מיותרת, הקורס תרם לי המון גם ביומיום היה לי כיף להיחשף לעולם המספרים שתמיד עניין אותי ובכלל להכיר את לי ואירית זאת מתנה בפני עצמה ! תודה רבה על היחס והנתינה ...

שאלה? רוצה להשאיר חוות דעת? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון      052-86-86-550

דוא"ל      pelle260@gmail.com

כתובת    ראשון לציון