דף הבית >> מאמרים | מה אמרה?
 

מאמרים | מה אמרה?

אשר ברא אלוקים לעשות

בעולם בו רוח וחומר מזינים זה את זה ויוצרים מציאות אחת, נולדות שאלות קיומיות עמוקות. כיצד יכול להיות ששני אנשים מוכשרים, משקיעים את מרצם, זמנם וכספם במיזם כלכלי, ובתום ההשקעה, אחד מצליח מאוד ואילו השני נוחל כישלון? אחת השאלות השכיחות ביותר בהן אני נתקלת מדי יום הינה כיצד מתמודדים עם עיכובים, וכיצד פורצים מחסומים? 

העולם העליון, הרוחני, מתנהל בדומה לעולם הגשמי גם בענייני ממון ומזונות, בדיוק כמו שיש לאדם משאבים כלכליים, כך יש לו גם מאגר של משאבים אנרגטיים/ רוחניים, אותו הוא יכול לבחור ולהשקיע לשיקול דעתו.  מדובר במאגר בעל ערך מוגדר אשר יכול לשמש אותו בכל פרויקט ובכל תחום. אם יבחר אדם להתרכז ולהשקיע בעשייה מבלי לגרוע ממשאביו לריק, הוא עשוי לקדם פרויקטים אישיים ומקצועיים בהצלחה יתרה.
קיים חוק בסיסי וחשוב בעולם, כל מה שלא מועיל מזיק. ובכל פעם שאדם מדבר על רעיונותיו עם גורמים שאינם יכולים לסייע או להועיל, הוא פוגע באופן ישיר בעשייתו.
אהבת? רוצה לקרוא עוד? לחץ כאן  שאלה? רוצה לדעת על נושא מסוים? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
מספרים זה משהו ריאלי או רוחני?

מאז ומתמיד היתה לי חיבה מיוחדת למספרים.  בכל חוויות הילדות שלי, ניתן למצוא מגוון אירועים משמעותיים הקשורים לחיבה זו. מתמטיקה היא שפה בשבילי, ובכל תרגיל מתמטי ולו הפשוט ביותר, מצאתי משמעות.  אי אפשר היה להתעלם מהתשוקה שלי למספרים. בראשית שנותי בבית הספר, נוהגים היו הורי ללוות אותי פעמיים בשבוע ללימודיי ההעשרה מתמטיים במכון ויצמן ברחובות, ובכל פעם בה למדתי מתמטיקה הרגשתי תחושה עילאית של אושר צרוף.  באותם ימים לא ידעתי כיצד להסביר במילים, אך היתה לי תחושת בטן, שיבוא יום ואגלה את הנשמה שחבויה במספרים. אין ספור סימנים הקשורים למספרים ליוו אותי במהלך כל חיי. אך אירוע דרמטי שהתחולל בראשית שנות העשרים בחיי, חשף לפני צוהר לתובנות חדשות. 

האם יכול להיות שמעבר ל DNA  הפיסי, נולד אדם גם עם DNA מנטלי מובנה מראש?
על שאלות אלו, ועוד רבות אחרות, קיבלתי מענה בתורת הנומרולוגיה, בה העמקתי עוד ועוד ועוד במהלך השנים. אם זה מעניין אתכם, ולו במעט, בואו נטעם הצצה מעולם זה. רק לפני הכל הסתייגות קטנטנה. עולם האותיות והמספרים משול לאוקיינוס עצום ורחב מימדים, שאי אפשר ללמד על רגל אחת. הדברים המובאים בהמשך הינם טיפה אחת זעירה מאוקיינוס גדול של תובנות המצויות בתורת ישראל, במקרא ובקבלה.

שיהיה בתאבון (: 
 
עכשיו אפשר להתחיל (: , כדי לבצע את התרגיל הבא, אנא רשמו לפניכם את שמכם ושם משפחתכם, כפי שקוראים לכם רוב האנשים- אם כתוב בתעודת הזהות: מרים אך לרוב משתמשים בשם מירי, רשמו את השם מירי. בשלב הראשון יש לחשב את ערכן המספרי של אותיות הא' ה' ו' י' בשמנו הפרטי ובשם המשפחה, זהו ערכן של האותיותא=1    ה=5    ו=6    י=1    לדוגמא השם: כרמלה דוידיאן יחושב כך: בשם הפרטי: ה=5 , בשם המשפחה: ו=6,    י=1,    י=1,    א=1כלומר 5+6+1+1+1=14 אם הערך יוצא דו ספרתי מצמצמים אותו לסיפרה אחת בחיבור שתי הספרות לספרה אחת כך 14 יהיה 1+4=5. עכשיו בואו נבדוק מה אומר הערך שיצא לנו על אופיינו.

אם התוצאה היא 1:
מדובר באנשים עצמאיים, שסומכים רק על עצמם, חושבים מאוד מהר,
יצירתיים, מנהלים מלידה ומתקשים לקבל הוראות מאחרים.
מעריכים מאוד אנשים מצליחים ואינטליגנטים, קשה להם עם אלו שחושבים לאט.

אם התוצאה היא 2:
אנשים רגישים מאוד, אינם אוהבים מחלוקות, זקוקים לאהבה כמו אוויר לנשימה,
אוהבים לפתור דברים בדרך של הרמוניה ואיזון,
יוצרים באמצעות הידיים יצירות נפלאות, סנטימנטלים לאנשים ולחפצים.

אם התוצאה היא 3:
מדובר בילדים נצחיים, בעלי חן מיוחד, אופטימיים או פסימיים, אוהבים חופש ומרחב,
יש להם קשר מיוחד למוסיקה ואומנות, בעלי חיוך כובש, כושר שכנוע והמון מזל.

אם התוצאה היא  4:
אנשים הזקוקים לסדר למסגרת מוגדרת ולתחושה של שליטה,
בעלי נטייה לתחומים ריאלים או לתחומי ההוראה,
זקוקים מאוד לבית וליציבות כלכלית. העבודה עבורם היא כמו תרופה לאיזון נפשי.

אם התוצאה היא 5:
בעלי מחשבה מהירה, וכושר שכנוע מדהים, חסרי שקט ודברנים,
אנשי מכירות מצויינים, יש להם בעייה בדחיית סיפוקים,
מסוגלים לעשות סימולטנית כמה דברים בו זמנית.

אם התוצאה היא 6:
בעלי אינטליגנציה ריגשית גבוהה, טובי לב ומקסימים,
יודעים לזהות צרכים ולהעניק אפילו לפני שמבקשים, בעלי ידיים נפלאות,
זקוקים מאוד לפרגון והערכ, מאוד רגישים, מוכשרים ובעלי חוש אסתטי נפלא.

אם התוצאה היא 7:
אנשים מדהימים, אינטואיטיביים, ביקורתיים כלפי עצמם, מקשיבים
ונותנים עצות מופלאות לכולם רק לא לעצמם.
מטפלים בכל הסביבה אך לעיתים סובלים מפחדים.

אם התוצאה היא 8:
אנשים אחראיים טובי לב וחזקים פיזית ונפשית,
לוקחים על עצמם המון אחריות, אנשי משפחה נאמנים וחרוצים וזקוקים ליציבות כלכלית.

אם התוצאה היא 9:
טובי לב ומקסימים, מעט דרמטיים, אוהבי חופש, מכוונים ומדריכים בחפץ לב,
נתינתם אינה תלויה בדבר. עליהם ללמוד למתן את מידת הכעס. 
אהבת? רוצה לקרוא עוד? לחץ כאן  שאלה? רוצה לדעת על נושא מסוים? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

צפנים מרפאים

ספר התהילים מכיל מאות רבות של צפנים לטיפול בכל תחומי החיים לרבות בעיות רפואיות, גופניות או נפשיות, עיכובים הקשורים לפרנסה, פוריות, זוגיות, הכוונת ברכות לפני מבחן חשוב או פגישה ועוד.
שנים חלפו מאז התודעתי לראשונה לצפנים החבויים בתוך ספר התהילים, מאז הייתי ערה למהפכים מרחיקי לכת. יש לי הזכות לראות במו עייני עד כמה מחברת קריאת המזמורים למהפך משמעותי בכל תחומי החיים. כאדם ריאלי (הרבה מעל הממוצע), היה עליי לראות בכדי להאמין, במשך החודשים בהם בדקתי את הנושא, נדהמתי לראות מהפכים קיצוניים מאוד בחיי ובחייהם של אנשים. בין היתר הייתי עדה לתהליך בו אישה שניסתה להתעבר כשש שנים ועברה במהלך זמן זה עשרות טיפולים מתישים, זכתה לפתע להתעבר באופן ספונטני והיום היא חובקת ילדה מדהימה, בחורה אחרת, רווקה שמצאה את בחיר ליבה אחרי שנים של רווקות וזכתה בזוגיות מבורכת, ועוד אנשים רבים וטובים ששיפור ניכר חל במצב בריאותם הגופני והנפשי, ניסי ניסים.
 

 
מה מקור העניין?

ובכן, ספר התהילים מכיל קנ' פרקים, כלומר 150 פרקים. הגימטרייה של המילה פדיון הינה 150, בואו נחשב יחד:  פ=80, ד=4, י=10, ו=6, נ=50. המילה פדיון היא זו שמתארת באופן המדויק ביותר את אופן השפעת קריאת התהילים על חיינו. מעין תיקון שורשי ועמוק. על מנת לקבל תוצאה רצויה יש לערוך את התהליך במשך 40 יום.
 

תהליך טרנספורמציה
כל תהליך של שינוי אורך ארבעים יום, ארבעים הינו מספר טיפולוגי אשר כבר מראשית ימינו מעיד על טרנספורמציה. אורך חיו של עובר בבטן אימו הוא כ- 40 שבועות, בני ישראל שהו במדבר 40 שנה, בדרכם מעבדות לחירות. המספר 40 מייצג אם כן גשר ממקום נמוך למקום גבוה של הישגים ותמורה. 


כיצד נעזרים בצפנים?
השימוש בצפנים הוא פשוט, טרם הקריאה, על הקורא לבקש מבורא עולם שיתייחס לקריאת הפרקים כאילו אמרם דוד המלך, לאחל ברכה לכל עם ישראל ורק אחר כך לבקש את משאלת ליבו (מהכלל אל הפרט). יש לקרוא את המזמורים במשך 40 יום רצופים. על כן, אם קוראים ברצף יום אחרי יום, ובמהלך הזמן שוכחים לקרוא יום אחד, יש להתחיל את הקריאה מראשיתה
 
צפנים עיקריים:
צופן בריאות: כ' מ"א ס"ז צ"א  במצב של סכנת חיים חלילה, יש להוסיף את פרק ל'
צופן פרנסה: קמ"ה  ע"ב
צופן זיווג:
א' י"ט קי"ג קכ"ח
צופן פריון: א' י"ט קי"ג קכ"ח 
צופן שלום בית:
א' י"ט קי"ג קכ"ח 

צופן למכירה ורכישת דירה חדשה: פרקים ס"ז קכ"ז
 
אהבת? רוצה לקרוא עוד? לחץ כאן  שאלה? רוצה לדעת על נושא מסוים? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
דיבור ועשייה, חולקים את אותו מאגר של משאבים.  בכל פעם שנעשה שימוש באנרגיית הדיבור, נגרע משאב מאנרגיית העשייה. זכות הבחירה המפורסמת, באה גם כאן לידי ביטוי.
אני נוהגת להמחיש זאת באמצעות המטאפורה הבאה: יש שני סוגי אנשים בעולם, יש קבלנים ויש ארכיאולוגים. הקבלנים בונים מבנים עצומים ועוברים מחיל אל חיל ואילו הארכיאולוגים חופרים ונוברים במה שהיה בעבר, מתוסכלים ואינם מצליחים לייצר מציאות מעשית חדשה. זה אבסורד אבל דווקא המוכשרים שבינינו, משקיעים את מירב המשאבים בדיבור ובמחשבה, מותירים מעט מאוד משאבים לעשייה ובעצם כך פוגמים ביכולת היוצאת דופן שלהם ליצור. בעולם שלנו, המכונה עולם העשייה, התנועה מייצגת חיות. כל פרויקט שיתחיל בשיח ארוך מידי ובדיונים חסרי ביסוס, טעם ותועלת, סופו להיעלם מהקיום המעשי. המהות אם כן היא אינטגרציה, לחשוב תוך כדי תנועה. להיות נוכחים בפועל בחיינו, להגות ליצור, ולייצר, ותוך כדי גם לנווט מתוך העשייה. מי ייתן ונזכה כולנו לחלום ולתור אחר הגשמת חלומותינו הטובים בשמחה ובברכת שמים עצומה.
השפה העברית טומנת בתוכה אינספור סודות וצפנים החבויים בסדר האותיות ובמעמקי המיליםסודות קבליים המנתבים לאינספור הבנות חדשות ועצומות. בספר היצירה, ספר הקבלה הראשון שנכתב ע"י אברהם אבינו, נחשף שילובם של אותיות הא-ב בתהליך בריאת העולם המתואר בספר בראשית. השפה העיברית כל כך עמוקה, עד שסיכול אותיותיה של מילה מסויימת מעניק לנו הבנה עמוקה למהותה. כשמתבוננים היטב בתאריך של ראש השנה א' בתשרי, ניתן להבחין ברמז בעל משמעות עמוקה החבוי בואותיות א' בתשרי אשר נשנה את סדרן  תייצרנה את המילה בראשיתמילה בעלת אינספור מדרגות רוחניות, אשר משמעותה המילולית הפשוטה הינה התחלה חדשה.
בדיוק באופן הזה, כאשר מתחילה שנה חדשה, נרקמת לה אנרגיה חדשה בתמהיל חיינו ומייצרת לכולנו חלון הזדמנויות עצום להטבה ולהתחלה חדשה. מדובר בצוהר כל כך רחב ומלא משמעות שעלינו להעניק לו את הכבוד הראוי להיות חלון לשינוי, לבראשית, לבריאה חדשה ולתנופה. עלינו לנהוג בשנה החדשה, בדיוק כפי שננהג עם פרויקט מרכזי חדש ומכובד בחיינו
אם נכין יעדים מוגדרים ונכוון אליהם במלוא המרץ, ניתן לעצמנו הזדמנות נדירה לברוא את עולמנו מעבר לגבולות של זמן והגיוןהזדמנות להתחיל מבראשיתלברוא יש מאין.  הנה כמה המלצות חשובות לזמן כזה, לראשית של שנה חדשה. יש להכין רשימה של מטרות אותם נרצה לכבוש בשנה החדשה.  נעשה זאת בצורה מורחבת וראוייהבדיוק כמו בתוכנית עסקית נציין מהם התחומים בהם אנו כמהים לשינוי, מה השינויים הרצויים בכל תחום, ומהם היתרונות שיעניקו השינויים לחיינו.


נכין רשימה מקבילה בה נציין מה היינו רוצים לגרוע מחיינו, הרגלים מיותרים, קשרים כואבים, תסכולים, הדחקות ועוד.על מנת לקבל חדש צריך לוותר על הישן - ואין כמו מצווה וחסד לפני התחלה חדשה.  על מנת לחבר תוכנית אסטרטגית לעשייה, נבחר לפחות שלושה פריטים ישנים בבית, כאלו שכבר אין לנו צורך בהם, במקום לזרוק, נמסור אותם למי שעשוי למצוא בהם צורך, נעניק אותם באהבה, למישהו שיכול ליהנות מהם, ובמקביל, נכניס הביתה פריט חדש המסמל התחלה חדשה. שנה שמתחילה בסדר ומכוונת למטרות מוגדרות מאש, מניבה הישגים מעשיים מוצלחים. מי ייתן ונזכה בכל שנה ושנה להתחיל מבראשית, למלא את עולמנו בשמחה ובעשייה חדשה והכל בברכת שמים גדולה. ברוכים תהיו.
אהבת? רוצה לקרוא עוד? לחץ כאן  שאלה? רוצה לדעת על נושא מסוים? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
טיפים לשנה החדשה
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון      052-86-86-550

דוא"ל      pelle260@gmail.com

כתובת    ראשון לציון