פלא בקהילה

מעשים טובים הם זכות שנפלה בחלקנו.
מלבד הפעילות העסקית הענפה, עוסקת לי פלא זינגר בפיתוח יוזמות חברתיות למען אוכלוסיות מעוטות יכולת.  לי מאמינה שכל יום הוא הזדמנות להאיר סביב ולשמח ושלכל אדם בכל גיל יש לפחות דבר אחד טוב בשפע, היכול להועיל לאחרים.

יש מי שתורם ממרצו ומי שתורם מזמנו, יש כאלה שמכינים כרזות משמחות ויש כאלה שמכינים קישוטים, יש כאלה שאופים עוגות נפלאות ואחרים שהחיוך שלהם מלווה את כל הפעילויות. החזון המנחה את לי בדרכה האישית, העסקית ובעשייה החברתית הוא חיבורם המזין של אנשים רבים וגורמים רבים לעשייה באחדות עצומה שמניבה איכות חיים טובה יותר לכולם.

בשנים האחרונות לי הגתה, יצרה ויזמה אינספור פעילויות חברתיות רבות וזיכתה משתתפים רבים מכל שכבות האוכלוסייה לקחת חלק בעשייה מניבה למען קהילות נזקקות.
חלוקת מצרכי מזון למשפחות נזקקות, חיילים בודדים וקשישים
אנו מאמינים שלעשות מעשה טוב זוהי זכות. זכות שמטיבה לא רק עם הקהילה, אלא גם עם הנשמה שלנו, זכות שעושה אותנו ברי מזל. כל מטופל או תלמיד "פלא" בעבר ובהווה זוכה בממוצע כשש פעמים בשנה, לבחור להצטרף לעשייה החברתית שלנו ולקחת חלק בפרויקטים למען הקהילה.


ברוך השם זוכה המעגל שלנו להתרחב עם השנים, ובכל פעם אנו זוכים לעשות דברים יותר מרגשים ויצירתיים. פעמיים בשנה, בראש השנה ובפסח, אנו מארגנים מעל 500 סלי מזון עשירים ומחלקים אותם למשפחות נזקקות מרשימות שמספקות לנו הרשויות המקומיות. מעבר לכך, אנו מקפידים לשמח אוכלוסיות חלשות בחגים אחרים. 

 
פעילויות מרגשות נוספות בסוכות זכינו לקיים את אחת המצוות המרגשות ביותר שהיו לנו. בביקור שערכה לי פלא-זינגר בבית אבות סיעודי, שמעה מאחת הנשים המאושפזות עד כמה הייתה משתוקקת לצאת לבית קפה.  לנו זה נשמע מובן מאליו שאפשר לצאת מהבית ולשבת בבית קפה, אבל האנשים הללו שמוגבלים פיסית לרוב מסתפקים בלחלום על מה שלנו נראה מובן מאליו... כך נולדה הזכות הגדולה שלנו להגשים להם חלום. למשימה נרתמנו המון אנשים באהבה שאי אפשר בכלל לתאר, והיות ואי אפשר היה להוציא את המאושפזים לבית קפה, הבאנו את בית הקפה אליהם. ממש ככה, ארגנו את התפאורה, קישטנו שולחנות, הלבשנו מלצרים, הדפסנו תפריטים והכי חשוב הבאנו עשרות רבות של מטעמים מדהימים שכללו גלידות, עוגות ועוגיות ,משקאות חמים וקרים ועוד הפתעות. הושבנו את הקשישים בשולחנות, הגשנו תפריטים לקחנו הזמנות והגשנו להם מכל טוב במשך כשעתיים, בזמן שברקע מתנגנת לה מוזיקה נעימה להנאת כולם. הייתה לנו הזכות לראות את החיוך שלהם, ממש אושר צרוף. היה שם רגע בו אחד המאושפזים פנה ל-לי, אחז בידה ואמר לה בעיניים נוצצות שהייתה זאת החוויה הכי מיוחדת שהוא זכה לה בשנים האחרונות, רק מלהיזכר בזה, אני כבר מתרגשתשוב...
 

לפעילויות המרגשות של מרכז פלא נרתמים אנשים רבים באהבה שאי אפשר בכלל לתאר, אנו מזמינים כל אחד ואת מכם לבוא ולו לרגע אחד להיות חלק מהפלא המרגש הזה
 
שאלה? רעיונות למיזם חדש? השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון      052-86-86-550

דוא"ל      pelle260@gmail.com

כתובת    ראשון לציון